Türkçe English Deutsch русский

HAKKIMIZDA

Foça Ensar Hotel

Foça Ensar Hotel 1971 yılında kurulmuş bir Aile İşletmesidir. Eski Foçada ki Taş evinizdir. Eski Foça'nın en güzel konumunda Tarihi Rum evlerininde bulunduğu denize 50 metre mesafede şirin bir sokakta yer almaktadır.


Eski Foça çarşısına 100 metre mesafede bulunup Eski Foça'da gezilmesi gereken yerlere (beş kapılar kalesi , kybele tapınağı , yeldeğirmenleri vb) yürüyerek gidilebilecek bir konumdadır. 


 

Otelimiz 1971 yılından bugüne, 365 gün siz kıymetli misafirlerimize memnuniyetle hizmet vermektedir. Konsept olarak sadece oda hizmeti ile hizmet vermekteyiz. 


Otelimizin kendine ait açık otoparkı bulunmaktadır. 

Tek Kişilik Oda

Toplam 10 adet olan bulunan  tek kişilik odalarımız Özenle Taştan dekore edilmiş olup Konforlu ve ferahtır. Tek kişi kalacak olan konuklarımızın daha rahat edebilmesi için çift kişilik odalarda tek kişi ücreti alarak konuk etmekteyiz. Odalarımızda 24 sıcak su , Lcd Tv, Buzdolabı , klima , wifi ve wc bulunmaktadır. tek kişilik odalarımız balkonlu ve balkonsuz olarak ikiye ayrılmaktadır. 


Çift Kişilik Oda

Toplam 10 adet olan bulunan  çift kişilik odalarımız Özenle Taştan dekore edilmiş olup Konforlu ve ferahtır. Odalarımızda 24 sıcak su , Lcd Tv, Buzdolabı , klima , wifi ve wc bulunmaktadır. Çift kişilik odalarımız balkonlu ve balkonsuz olarak ikiye ayrılmaktadır. 

 

Üç Kişilik Oda

Toplam 3 adet olan bulunan  üç kişilik odalarımız Özenle Taştan dekore edilmiş olup Konforlu ve ferahtır. Odalarımızda 24 sıcak su , Lcd Tv, Buzdolabı , klima , wifi ve wc bulunmaktadır. Üç kişilik odalarımız balkonlu ve balkonsuz olarak ikiye ayrılmaktadır. 

 

Dört Kişilik Oda

Toplam 4 adet olan bulunan dört kişilik odalarımız Özenle Taştan dekore edilmiş olup Konforlu ve ferahtır. Odalarımızda 24 sıcak su , Lcd Tv, Buzdolabı , klima , wifi ve wc bulunmaktadır. Dört kişilik odalarımız Geniş bir balkona sahiptir.